Πριν από 30 χρόνια, το 1991 δηλαδή, ο Κώστας Μπερτσιάς με τον Δημήτρη Ρουχωτά και τον Βασίλη Καλτσά.
Απο το φωτογραφικό αρχείο της “Α.Α.” (18)
1.271
Φωτογραφικά στιγμιότυπα από το Αρχείο της “Α.Α.” όπως αναδημοσιεύτηκαν στο τεύχος Ιουλίου – Αυγούστου 2021.
Φωτογραφικά στιγμιότυπα από το αξέχαστο ταξίδι της Αγροτικής Ασφαλιστικής στην Τυνησία, αλλά και από ξεχωριστούς ανθρώπους του χθες και του σήμερα της Ασφαλιστικής Αγοράς, αναδημοσιευμένα στο τεύχος Ιουλίου – Αυγούστου 2021 της “Α.Α”.
Πριν από 30 χρόνια, το 1991 δηλαδή, ο Κώστας Μπερτσιάς με τον Δημήτρη Ρουχωτά και τον Βασίλη Καλτσά.
Η Αγγελική Σοβού σε ένα από τα αξέχαστα ταξίδια της Αγροτικής Ασφαλιστικής στην Τυνησία
Η Ελένη Κλόγκα σε ένα από τα αξέχαστα ταξίδια της Αγροτικής Ασφαλιστικής στην Τυνησία
Κορυφαίοι συνεργάτες του Γιώργου Αναγνώστου συνέβαλαν τα μέγιστα στη μετεξέλιξη της Ολυμπιακής Victoria στη μεγάλη ERGO Hellas. Από αριστερά, Γιώργος Παϊπέτης, Χρήστος Θεοδωρίδης, Ιωσήφ Φουρουτζόπουλος.
Το 1990, οι δύο ασφαλιστικές ενώσεις γίνονται μία και με πρωτοβουλία της «Α.Α.» το γεγονός γιορτάστηκε στην Αθηναϊκή Λέσχη. Διακρίνονται Μάριος Ραφαήλ, Γιώργος Σκούρτης και Νίκος Σταματόπουλος.